
Lunchconcert Cantores bij Willem Huygensz
Cultuur 669 keer gelezenIn de serie lunchconcerten van Cultuur aan het Lint treedt komende zondag 24 september het koor Cantores Amatores op.
Ook vorig jaar trad het koor op in de serie lunchconcerten en toen moesten er stoelen bijgesleept worden door organisator Ria van der Burg en haar team. Nu zijn er behoorlijk wat kaarten verkrijgbaar. Dus wees welkom.
Het vrolijke koor zingt een heel gevarieerd repertoire van Nederlandstalig, Engels, Duits en zelfs Frans en Italiaans. Tussen de bedrijven door is er soep en zijn er broodjes bij Willem Huygensz aan de Noordeindseweg 104, naast of achter de RK-kerk.
Kaarten kosten inclusief de lunch 12 euro en zijn te koop bij Boekhandel Van Atten in Pijnacker en Berkel. Verder in Berkel bij Van den IJssel en in Bleiswijk bij Primera. Kaarten kunnen ook worden besteld via de mail:
cultuuraanhetlint@gmail.com
Het begint om 12.15 en het is 14.00 uur afgelopen!