Open Dag bij Scouting Argonauten (Foto: PR)
Open Dag bij Scouting Argonauten (Foto: PR)

Tijd voor avontuur bij de Argonauten

Actueel 308 keer gelezen

Lansingerland - Aanstaande zaterdag, 16 september, is het tijd voor avontuur! Tijdens de open dag kun je bij de speltakken van scouting De Argonauten terecht om kennis te maken met scouting en voor een prachtig avontuur.

Scouting staat voor uitdaging! De Argonauten is een waterscoutinggroep voor jongens van 5 tot 19 jaar. Bij ons kunnen zij elk weekend op en rond het water komen spelen. Binnen onze groep vind je de Bevers (5-7 jaar) in de Koeienwei in Bergschenhoek, Welpen (7-11 jaar) in Rotterdam Hillegersberg (Motorschip de Hoop, vlakbij de Irenebrug) en Verkenners (11-16 jaar) en Zeearenden (16-18 jaar) in Rotterdam Schiebroek (vlakbij Plaswijckpark). Het leidingteam heeft de reputatie veel tijd te besteden aan leuke programma’s voor vele weekenden in het jaar met daarbij ook nog eens enkele kampen. Onze leden, ‘Argo’s’, zijn bezig met het (buiten)spelen, varen, zeilen, lol maken en nog veel meer. Meer informatie vind je op www.argo8.nl. De leiding heeft een spannend spel voorbereid. Durf jij het avontuur aan? Op 16 september ben je van harte welkom van 10.00 - 12.30 uur om te komen kijken bij Open dag van de Bevers (5-7 jaar) en de Welpen (7-11 jaar) in het park bij de Steenbreekvaren 21 in Rotterdam (Ommoord). Wil je bij de Verkenners (11 - 16 jaar) of de Zeearenden (16 - 18 jaar) kijken? Dan kun je tussen 14.00 - 17.00 uur terecht in het Berg en Broekpark in Schiebroek.

Uit de krant

Uit de krant